Aktualne gazetki i promocje w jednym miejscu

4
1137
aktualne promocje
fot. pixabay.com

Koleżanka powiedziała, że wczoraj skończyła się promocja na Twoje ulubione jogurty, a mięso kupiłaś w tym tygodniu dwa razy drożej niż siostra, mimo że w tym samym sklepie? Gazetki z marketów mogą wprowadzić spore oszczędności nawet do słabo zorganizowanego budżetu domowego. Zobacz jak upolować okazje i nie dać się nabrać na sztuczki z supermarketów.

Okazje z marketów – jak kupować taniej?

Promocje kojarzą Ci się z torbami na zakupy wypełnionymi po brzegi niepotrzebnymi rzeczami? Nic bardziej mylnego jeśli nie skusisz się na impulsywne zakupy, tylko starannie wszystko zaplanujesz. Obniżki cen są zazwyczaj zabiegiem marketingowym, ale da się wykorzystać je w taki sposób, by zakupy spożywcze kosztowały znacznie mniej. Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z kupowaniem na promocjach, najpierw sprawdź jakie markety znajdują się blisko Twojego domu. Maksymalną efektywność zyskasz tylko, łącząc oferty i kilku sieci, ale dodatkowe koszty transportu nie są potrzebne.

Aby gazetki i promocje nie wypełniły całego Twojego życia, trzymaj się poniższych zasad, polepszą też skuteczność kupowania taniej.

 1. Wybierz interesujące Cię sklepy i regularnie śledź ich gazetki promocyjne (online lub w formie papierowej).
 2. Najpierw patrz na okres obowiązywania promocji. Nie oglądaj gazetek, które już nie obowiązują, to tylko strata czasu.
 3. Kupuj tylko to, co i tak znalazłoby się na liście zakupów.
 4. Na zakupy wyznacz jeden lub dwa dni w tygodniu. Promocje są dla Ciebie, a nie Ty dla nich.
 5. Nie bój się kalkulatora. Czasem lepiej przeliczyć niż przepłacić. Uważaj na promocje typu dwa w cenie jednego, albo trzecia sztuka gratis.
 6. Patrz na objętość i daty ważności produktów. Promocje w supermarketach zwykle nie są przypadkowe.
promocje i okazje
fot. pixabay.com

Najnowsze gazetki i promocje online

Najwygodniejszą i najbardziej ekologiczną formą kontrolowania najnowszych gazetek i promocji jest przeglądanie ich w Internecie. Wiele stron publikuje aktualne gazetki z kilkunastu różnych marketów. Są to m.in.:

 • gazetkipromocyjne.net
 • gazetki-promocyjne.net.pl
 • okazjum.pl/gazetki-promocyjne
 • gazetka-24.pl

Interesujące Cię strony, czy oferty możesz od razu wpisywać na listę zakupów na cały tydzień  lub zapisywać w formie PDF, czy zrzutu ekranu. Pobrane na telefon ilustracje pokierują Cię do konkretnych sklepów.

Gazetki, promocje — aplikacja

Powyższy sposób to dla Ciebie zbyt duża komplikacja? Nie ma problemy. Są do tego stosowne aplikacje. Dzięki nim telefon może posłużyć Ci za plik gazetek promocyjnych zakupów spożywczych, kosmetyków, idealnych prezentów na każdą okazję i modnych dodatków do domu. Wystarczy, że ściągniesz jedną z dostępnych aplikacji i poinformujesz ją o swoich zwyczajach zakupowych i ulubionych sklepach. Do najpopularniejszych należą:

 • Blix
 • Moja gazetka
 • Goodie
 • Rabato
 • Gazetkowo

Wybierz tą, która zapewnia Ci dostęp do wszystkich sklepów, z których korzystasz, ma przyjazny interfejs i daje ci łatwość użytkowania. To bardzo subiektywny wybór.

aktualne gazetki promocyjne aplikacja
fot. pixabay.com

Funkcje dodatkowe- karty, rabaty i okazje

Część aplikacji oprócz wyświetlania aktualnych gazetek promocyjnych popularnych sklepów ma też inne funkcje ułatwiające oszczędzanie i organizację domowego budżetu. Spopularyzowane w ostatnich latach karty rabatowe i lojalnościowe w sieciach sklepów powoli ustępują miejsca aplikacjom. Ich rola dla naszego portfela pozostaje jednak niezmienna – dzięki nim mamy dostęp do dodatkowych rabatów i kuponów zniżkowych o często niebanalnej wartości. Mało kto korzysta obecnie z jednego sklepu, a wiele aplikacji szybko zapełnia pamięć telefonu i utrudnia używanie w zakupowych pośpiechu. Multifunkcjonalne aplikacje zniżkowe umożliwiają jednoczesne zarejestrowanie się do wielu programów lojalnościowych bez konieczności noszenia przy sobie niezliczonej liczby kart czy wielu aplikacji na ekranie telefonu. Same podpowiedzą nam też gdzie mamy do wykorzystania rabat i przypomną o upływie jego terminu ważności. Z takim wyposażeniem możemy robić zakupy online i stacjonarnie nie przejmując się, że omija nas jakaś promocja.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here