Prezenty personalizowane

5
1286
prezenty personalizowane
fot. pixabay.com

Zwykły kubek czy kocyk wydaje Ci się prezentem bez duszy i zaangażowania, ale wiesz, że przyda się obdarowanemu? Wybierz prezent personalizowany na odpowiednią okazję. Z pewnością wywoła to uśmiech na twarzy niejednego jubilata. Takie upominki podkreślą też wagę wydarzenia np. ślubu i przypomną o miłych chwilach wiele lat później.

Prezenty z grawerem

Grawerowane przedmioty stają się eleganckie i prestiżowe, a te personalizowane zyskują także dodatkowe znaczenie. Zamawiając prezent z grawerem, możemy wybrać z dostępnych wzorów lub zaprojektować własny. (Uwaga, nie zmienia to kosztów wysyłki, ale czas realizacji może się znacząco wydłużyć). Najpopularniejsze są daty wydarzeń, imiona lub napisy typu „Najlepsza … na świecie”. Jeśli chcesz, by Twój prezent został doceniony, wybierz takie, które znaczą wiele dla waszej relacji, mogą być też żartobliwe.

Np.: „Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy” – dla zapracowanego miłośnika wędkarstwa

Z tej kategorii możemy wybrać także prezent firmowy. W tym wypadku wybierzmy subtelne napisy np. inicjały lub imię, nazwisko i funkcję, by były to neutralne prezenty. Nie chcemy przecież obrazić szefa, ani zmusić go do paradowania z prześmiewczym długopisem. Wybierając prezent personalizowany mamy też do wyboru dużą rozpiętość cen i jakości produktów. Często są to przedmioty niskiej jakości, bo na wykonaniu graweru na zamówienie firma chce zarobić jak najwięcej. Nie bójmy się pytać o cechy produktu. Jeśli zależy nam na luksusowym prezencie, w ofercie wielu sklepów znajdziemy artykuły posrebrzane np. długopisy, wykonane z naturalnej skóry, egzotycznego drewna, a nawet z marmuru. Na każdym z nich możemy umieścić tekst lub grafikę, sprawiając, że będzie jedyny w swoim rodzaju.

prezenty z grawerem
fot. pixabay.com

Zabawne upominki w punkt

Osoby z dużym dystansem do siebie z pewnością ucieszą się z zabawnego prezentu. Są one szczególnie popularne z okazji okrągłych urodzin. Na osiemnastkę zróbmy z kogoś pijaka, kupując szklanki do whisky lub kieliszki i oznaczeniami „Piotrkowi do pełna” albo „Szymon zasłużył na szklaneczkę whisky”, a na 30 zgrzybiałym staruszkom dobierzmy napis „doskonały już od 1980 roku” lub „Marek się nie starzeje, on dojrzewa”.

Możemy też zdecydować się na prezent niezwiązany z okazją, a np. charakterem danej osoby, jego zawodem, hobby czy cechami wyglądu. Portfel „wiecznie pusty” dla tych, którzy lekko obchodzą się z pieniędzmi, fartuszek w którym „coraz lepiej gotuje” wielbicielka kuchennych wyznań lub młotek dla taty czy dziadka, który „wszystko naprawi”.

To tylko przykłady, jakich w ofertach sklepów z prezentami można znaleźć wiele więcej. Przede wszystkim należy jednak określić, co wyróżnia bliską nam osobę, by dobrać upominek do szerszego kontekstu. Nie wybierajmy śmiesznych prezentów dla tych, którzy nie mogą się pochwalić poczuciem humoru, bo może ich to zwyczajnie zaboleć.

Prezenty ze zdjęciem

Na gładkich powierzchniach z porcelany, metalu, plastiku, drewnie oraz na tkaninach i papierze łatwo jest nadrukować zdjęcie, dlatego wśród spersonalizowanych prezentów wiele jest przedmiotów z własnym zdjęciem. Czyje powinno to być zdjęcie? Wiele zależy od naszych intencji. Podkreślając naszą relację, możemy umieścić na nim wspólny portret nadrukowany np. na płótnie z ciekawym efektem wizualnym, często tę opcję wybierają pary. Prezentem dla chłopaka na długi wyjazd za granicę może być np. poduszka z nadrukiem głowy dziewczyny. Nie oczekujmy jednak, że siostra będzie chodziła z naszą podobizną na koszulce, ale już kubek z jej twarzowym zdjęciem może jej przypaść do gustu.

prezenty ze zdjęciem
fot. pixabay.com

Popularne wśród prezentów dekorowanych zdjęciem są wyjątkowe kalendarze ścienne z fotografiami członków rodziny. Tworząc kolaże, można zmieścić ich całkiem sporo na 12 kartkach. Takie połączenie albumu na zdjęcia, ramki i kalendarza to miły prezent dla mamy i taty lub dziadków, jeśli widujemy ich rzadko. Podarowany drobiazg będzie im przypominał o kochającej rodzinie.

Gdzie kupić prezenty personalizowane?

Dla wszystkich ciekawych, gdzie można znaleźć idealny prezent na każdą okazję o osobistym charakterze, przygotowaliśmy listę sklepów, gdzie zrobicie szybkie zakupy online przed planowaną imprezą.

  • mygiftdna.pl
  • eprezenty.pl
  • prezenty.pl
  • floper.pl

W celu lepszej organizacji domowego budżetu możecie też zajrzeć na popularne Allegro, gdzie także pojawiają się prezenty wykonywane na zamówienie, a zwykle są odrobinę tańsze niż w specjalistycznych sklepach. Teraz pozostało już tylko nieszablonowe pakowanie i oczekiwanie na pozytywną reakcję.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here