Top 5 pomysłów na prezent dla chłopaka

2
1177
prezent dla chłopaka
fot. pixabay.com

Prezent dla drugiej połówki to coś, do czego przywiązujemy dużo uwagi i chętnie poświęcimy czas by zadbać o idealny prezent na każdą okazję. Zaangażowanie zostanie też z pewnością docenione przez partnera, niezależnie od etapu relacji.

Praktyczny prezent z inspirującą motywacją

Znając drugą osobę, możemy wesprzeć ją w codziennych wyzwaniach. Tych, na które każdy z nas jest skazany, ale też takich, które zmotywują do nowego lub porzuconego przed laty hobby. To rozwiązanie na każdy budżet i etap relacji. Wymaga tylko odrobinę obserwacji i przemyślenia najbardziej adekwatnych rozwiązań. Taki upominek może też zadbać o zdrowie ukochanego, co okaże naszą troskę o jego najmniejsze poczucie dyskomfortu.

Ułatwienie codzienności

Ergonomiczna klawiatura dla programisty, trymer dla miłośnika trzydniowego zarostu albo multitool dla złotej rączki – w zależności od tego, czym na co dzień zajmuje się Twój mężczyzna lub co sprawia mu kłopot i podnosi ciśnienie, dobierz prezent, który zatroszczy się o niego, tak jak Ty. Chcesz, by były to niezwykłe przedmioty codziennego użytku? Wybierz robione lub ozdabiane na zamówienie etui czy pudełko na zegarki. Możesz dobrać je tak, by pokrywały się z gustem chłopaka i umilały mu dzień, a także przypominały o Tobie.

praktyczny prezent dla mężczyzny
fot. pixabay.com

W stronę zainteresowań

Od lat nie widziałaś, żeby twój chłopak lub mąż składał modele, mimo że tak bardzo to lubił, a może prezent motoryzacyjny to coś, co z pewnością spodoba się Twojemu mężczyźnie? Pomysł na prezent masz już gotowy. Jeśli natomiast w ostatnim czasie znudziły go dotychczasowe hobby, ale wspominał o podcastach historycznych, których słucha albo coraz częściej mówi o tym, jak ciekawe jest łucznictwo, bądź jego motywacją do kolejnego inspirującego zajęcia i wybierz ciekawą książkę, która przybliży mu temat, albo od razu zdobądź niezbędne wyposażenie do realizacji jego pasji. Nie bój się pytać o radę doświadczonych osób, jeśli nie znasz się na danej dziedzinie i nie podsuwaj swojemu mężczyźnie zajęcia, które jest tylko Twoim marzeniem. Taki prezent powinien być wsparciem, a nie próba zmiany jego zainteresowań.

Na wesoło – śmieszne prezenty dla chłopaka

Na początku związku nie wiemy jeszcze wszystkiego o sobie i lepiej wykorzystać posiadaną wiedzę, aby pokazać, że zależy nam na sprawieniu przyjemności drugiej osobie. Jeśli poważny etap relacji macie już za sobą i przywykliście do dzielenia ze sobą najbardziej kompromitujących sytuacji, możesz pozwolić sobie na zabawny prezent dla chłopaka na święta czy urodziny.

Gadżet do pracy

W miejscu publicznym i wśród swoich kolegów facet nieczęsto będzie się chwalił romantycznymi prezentami. Mało który ma też na służbowym biurku zdjęcie żony. Śmieszny prezent od ukochanej może być kompromisem między tęsknotą za domem a wizerunkiem macho. Kubek na kawę, podkładka pod mysz lub zabawny pendrive sprawią, że niezależnie od miejsca będzie mógł uśmiechnąć się na myśl o Twoim poczuciu humoru. Przy okazji takie gadżety mogą być całkiem praktycznym upominkiem.

Oryginalny prezent jak dla dwojga

Jeśli w ostatnim czasie miałaś niewiele okazji, by spędzić czas z mężczyzną swojego życia i pokazać mu jak bardzo cieszysz się z jego obecności, dobrym pomysłem na prezent może być okazja do wspólnych doświadczeń. Zastosuj jedną z dwóch strategii: odniesienia do przeszłości, czyli czegoś, co kiedyś (nawet nie tak dawno temu) lubiliście robić razem lub „kolejnego etapu” – całkowitej nowości w waszym życiu i relacji. W drugim przypadku powinno to być jednak wystarczająco przemyślane. Prezentem nie powinna być przygoda, do której jedno z Was nie jest całkiem przekonane, szczególnie jeśli waha się właśnie obdarowywany. Zamiast tego postarajmy się spełnić jakieś niezrealizowane marzenie.

prezent dla chłopaka niematerialny
fot. pixabay.com

Atrakcja lub wyjazd

Impulsywnie kupowanie kolejnych rzeczy na nic się nie zda. Czasem najlepszym upominkiem będzie lekka zmiana otoczenia. Możecie wyjechać razem na weekend, a nawet jednodniowa wycieczka. Bez wychodzenia z domu i nawet na ostatnią chwilę możesz zrobić to przez zakupy online i nie zastanawiać się co z kosztami wysyłki, a niezapomniany czas razem będzie prezentem dla was dwojga. Alternatywą dla zapracowanych będzie atrakcja kulturalna w tym samym mieście, to tylko kilka godzin rozrywki.

Prezentem dla chłopaka, którego ukochane zajęcie wymaga dużo kosztownego sprzętu lub określonego miejsca, może być karnet np. na trening wspinaczkowy w górach, strzelnicę czy lot samolotem. Tańsza wersja to wejściówka tylko dla niego, ale z pewnością ucieszy się, jeśli zechcesz dzielić z nim pasję. Zadbaj o nieszablonowe opakowanie karnetu, niech to będzie niespodzianka.

Nieco erotyki

Trafiony prezent dla chłopaka, jeśli jesteście już na tym etapie znajomości, a w wieloletnich związkach może być trafem w dziesiątkę, bo życie niejednokrotnie utrudnia często zbliżenia. Nie organizuj jednak pokazu rodem z porno, ta kategoria wymusza prezent spersonalizowany w 100%. Niezrealizowana fantazja czy gadżet erotyczny, o którym wspomina od lat. Pokaż, że słuchasz i zapamiętujesz, czego pragnie. Nie zapomnij dać też czegoś od siebie. Luksusowym prezentem z kontekstem może być natomiast wynajęcie ekskluzywnego hotelu na jedną noc lub specjalnie wyposażonego studia. Miłej zabawy.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here