Samsung Space Max – jaką lodówkę wybrać?

0
659
Samsung Space Max

W przypadku lodówki rozmiar ma ogromne znaczenie, zwłaszcza w sytuacji, kiedy nasza rodzina jest duża. Chłodziarki o klasycznych wymiarach mogą się wtedy okazać niewystarczające, chyba że chcemy chodzić do sklepu każdego dnia. Jak w takim wypadku wybrać odpowiednią lodówkę dla większej rodziny? Wybór tego typu urządzeń jest całkiem spory – możemy zdecydować się na lodówkę Samsung Grand+, lodówkę Side by Side czy Multidoor, a wszystkie te sprzęty łączy technologia Samsung Space Max. Co warto wiedzieć i na co zwrócić uwagę, kiedy szukamy dla siebie właściwej chłodziarki?

Czym jest technologia Samsung Space Max?

W urządzeniach marki Samsung możemy znaleźć wiele ergonomicznych rozwiązań, które znacznie ułatwią nam codzienne zajęcia. Jednym z nich jest technologia Samsung Space Max. Na czym ona polega? Jej głównym założeniem jest maksymalne zwężenie ścianek lodówki, tak aby przy klasycznych wymiarach oferowała ona więcej przestrzeni[1].

Samsung Space Max jest rozwiązaniem dostępnym w większości urządzeń marki i duże lodówki Samsung także mogą nam je zaoferować. Jak więc wybrać lodówkę Space Max dopasowaną do naszych potrzeb i warunków w mieszkaniu?

Lodówka Samsung Grand+, Multidoor czy Side by Side?

W przypadku dużych lodówek Samsung kluczowe znaczenie ma rozstaw drzwi. Na rynku spotkamy takie opcje jak lodówka Samsung Grand+, Multidoor i Side by Side. Scharakteryzujmy je pokrótce, żeby zobaczyć, czym wyróżnia się każdy z tych modeli.

Lodówka Samsung Grand+ jest nieco wyższa niż klasyczny model lodówki. Takie rozwiązanie to najlepsza opcja dla tych, którzy potrzebują dużej chłodziarki, jednak rozmiar ich kuchni nie pozwala na wybór urządzenia z innym rozstawem drzwi. Dzięki technologii Samsung Space Max ten wybór nie musi być kompromisem – nasza nowa chłodziarka będzie w stanie pomieścić większą ilość produktów spożywczych[1], która powinna spokojnie wystarczyć nawet dla większej rodziny.

Jeśli jednak taka lodówka będzie zbyt mała dla naszych potrzeb, musimy zwrócić uwagę na inny rozstaw drzwi. Do wyboru mamy modele Side-by-Side i Multidoor. W przypadku tej pierwszej opcji nasza lodówka będzie otwierała się podobnie do szafy, gdzie po jednej stronie znajdzie się komora zamrażarki, po drugiej natomiast chłodziarka. To bardzo dobre rozwiązanie w przypadku, kiedy interesują nas duże lodówki Samsung, a w naszej kuchni jest sporo miejsca.

Lodówki Multidoor charakteryzują się większą ilością drzwi niż klasyczne chłodziarki i modele Side by Side. W przypadku tej opcji możemy liczyć najczęściej na trzy oddzielne komory chłodzące, które zapewnią nam maksimum przestrzeni. To rozwiązanie ma niestety tę samą wadę, co modele Side by Side, czyli potrzebuje większej ilości miejsca niż klasyczna lodówka.

Jak widać, każdy zainteresowany dużymi lodówkami będzie mógł znaleźć coś dla siebie w gamie marki Samsung. Technologia Samsung Space Max sprawia, że nawet z pozoru niewielka lodówka może się stać funkcjonalnym sprzętem dla całej rodziny. Jeśli jednak będziemy potrzebowali jeszcze więcej przestrzeni – z pomocą przyjdą nam modele Multidoor i Side by Side.

[1] Technologia SpaceMax™ umożliwiła uzyskanie większej przestrzeni użytkowej wewnątrz chłodziarko-zamrażarki Samsung. Wyjątkowy i wysoko wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze. Wnętrze lodówki daje nawet o 18 l więcej pojemności do dyspozycji*. A wszystkie parametry zewnętrzne pozostają bez zmian. *Porównując model RB38T600ESA/EF do modelu z serii RB5000 RB37J5000SA/EF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here