Prezenty do 100 zł warte swojej ceny

0
970
prezenty do 100 zł
fot. pixabay.com

Budżet, w jakim bez problemu zmieszczą się wymarzone prezenty dla rodziny i przyjaciół. Prezenty, które pozwolą nam zadbać o ich komfort, dobre samopoczucie i miło spędzony czas. Choć lista prezentów jest długa, nie tak trudno dopasować prezent do czyichś potrzeb.

Pielęgnacja w wygodnej wersji

Aby dobrze prezentować się w pracy i wśród znajomych, dużo czasu poświęcamy na zabiegi pielęgnacyjne różnego typu. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Ułatwienie tych obowiązków to doskonały prezent, a w tej funkcji spełniają się najnowsze technologie.

Jak wybrać AGD na prezent? Przede wszystkim potrzebna jest nam znajomość nawyków i upodobań danej osoby, jak noszenie zarostu, częsta depilacja czy walka z problematyczną cerą. Idealny prezent na każdą okazję nie ma być sugestią, aby coś zmienić, a drobną pomocą w dotychczasowych działaniach.

Dzięki zakupom przez Internet trymer, lokówkę czy szczoteczkę soniczną do twarzy kupimy, mieszcząc się w zakładanym budżecie. Jeśli chcemy kupić sprzęt lepszej jakości, warto wcześniej wypatrywać aktualnych promocji, a nie przepłacać przez pośpiech. Dobrze zorganizowany budżet przyda nam się szczególnie przed świętami, gdy prezentów do kupienia jest naprawdę dużo.

akcesoria do pielęgnacji na prezent
fot. pixabay.com

Czas na rozrywkę

Praca i obowiązki domowe zdają się wypełniać każdą wolną chwilę, dlatego miłym upominkiem jest przypomnienie o czasie wolnym i bliskich osobach wokół. Zamiast spersonalizowanych prezentów, które latami wiszą na ścianach lub stoją na półkach, przypominając o tym, że jesteśmy w czyimś życiu, prezentem do 100 zł może być gra planszowa. Dzięki niej przy najbliższej okazji spędzimy czas na miłej zabawie.

To nie tylko prezent dla dzieci! Oferta gier dla dorosłych jest olbrzymia, więc bezpiecznym wyborem prezentu w takiej formie będzie dopasowanie go do innych zainteresowań przyszłego gracza. Prezentem dla mamy, która uwielbia kryminały, może być gra o tej tematyce, a miłośnikom nauki spodobają się wszelkiego rodzaju quizy. To tylko przykłady, bo doskonale wiesz, co sprawi największą radość Twoim bliskim.

Przy stole w większym gronie

Nie tylko młodym ludziom brakuje modnych dodatków do domu. Pełną zastawę stołową zwykle zbiera się latami, a i tak często coś się tłucze lub staje się archaiczne. Dlatego tak docenianym i neutralnym prezentem są różne elementów zastawy stołowej. Za 100 zł nie kupimy co prawda pełnego zestawu, ale nie ma takiej potrzeby. Komplet filiżanek na herbatę wraz z czajniczkiem i torebką suszu wysokiej jakości oczaruje miłośników tego aromatycznego naparu. Amatorzy domowej kuchni będą regularnie używać półmisków o niezwykłych kształtach, a przecież w nieszablonowym opakowaniu nawet sól lepiej się prezentuje na stole.

dodatki do domu na prezent
fot. pixabay.com

Jeśli spotykacie się najczęściej przy butelce czegoś mocniejszego, można zdecydować się na zakup prezentu specjalnie na tę okazję – kieliszków z unikatową dekoracją lub inicjałami właścicieli. Możliwości jest wiele, więc kierujmy się charakterystycznymi cechami danej osoby.

Wielka wartość w małym wydaniu

Od kilku lat dostępność wszystkiego od ręki zaczyna przytłaczać, dlatego coraz częściej zwracamy uwagę na niecodzienne projekty, ekologiczne alternatywy i przedmioty wykonywane własnoręcznie przez doświadczonych rzemieślników. Im większy budżet, tym bardziej luksusowy prezent handmade można kupić, ale za 100 zł znajdziemy już wiele ciekawych produktów.

Często można je znaleźć w niewielkich sklepikach dla turystów, ale zakupy online umożliwią nam dostęp do artystów z całego świata. Najbardziej popularnym i intuicyjnym portalem do sprzedaży produktów rękodzielniczych jest etsy.com. Precyzyjne wykonanie i historia danego przedmiotu pozostanie w pamięci bliskiej osoby na długo.

Przykładem wyrobów rękodzielniczych wartych uwagi są ręcznie malowana ceramika i

kolorowe szkło, ramki na zdjęcia, lustra i niewielkie rzeźbione figurki. To, co wybierzemy, zależy od gustu bliskiej osoby, jej zainteresowań lub potrzeb, bo wyjątkowość tych przedmiotów nie umniejsza ich funkcjonalności. Niektórzy sprzedawcy oferują także personalizację prezentów, jakie wybierzemy z ich oferty, czyli dodatek imienia czy własnego cytatu w formie nadruku lub graweru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here