Spraw sobie praktyczny i designerski prysznic

0
547
Spraw sobie praktyczny i designerski prysznic

Łazienka – jedno z najbardziej praktycznych i potrzebnych pomieszczeń w każdym domu. Każdy chce, by była ona urządzona w sposób idealnie uwzględniający nasze potrzeby, a jednocześnie niezwykle stylowo. Bardzo ważny w niemal każdej łazience jest prysznic. Jak sprawić, by był on designerski, stylowy, a jednocześnie praktyczny? Sprawdźmy to!

Kabina walk-in

Prysznic łazienkowy walk-in jest obecnie bardzo modną opcją montowaną w łazienkach. Jak on wygląda? To nic innego jak półotwarta strefa kąpieli. Zazwyczaj, jedyna rzecz, która oddziela prysznic od pozostałej części łazienki, jest szklana ściana. Rozwiązanie to jest nie tylko designerskie, ale też bardzo wygodne. Nie ma tu żadnych ruchomych drzwi, które są uciążliwe w przesuwaniu i czyszczeniu. Jest to także duża oszczędność miejsca, nie musimy bowiem montować brodzika. Wreszcie, prysznic walk-in jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób niepełnosprawnych czy starszych – tych, którzy mają problemy z poruszaniem się. Pod taki prysznic bez problemu można wjechać wózkiem, usiąść w nim na krześle, nie trzeba podnosić nogi, by do niego trafić.

Deszczownica do prysznica

Zamontowanie w kabinie prysznicowej deszczownicy do prysznica to świetny pomysł, jeśli chcemy zadbać o komfort kąpieli. Deszczownica do prysznica służy znaczącemu rozproszeniu strumienia wody, przez co imituje ona padający deszcz. Taka kąpiel jest bardzo odprężająca relaksująca, gdyż spadające krople masują ciało. Jest to też ekonomiczne oraz ekologiczne wyjście, kąpiąc się w ten sposób, zużywamy bowiem o wiele mniej wody.

Bateria z termostatem

Bateria z termostatem to bardzo praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie do zamontowania pod prysznicem. Dzięki niej możemy w łatwy sposób regulować temperaturę wody wypływającej z baterii. Takie rozwiązanie jest ekonomiczne, gdyż pozwala utrzymywać przez dłuższy czas stałą temperaturę wody. To dobre wyjście także dla rodziców małych dzieci – mogą być pewni, że ich dziecko nie poparzy się w kąpieli zbyt gorącą wodą.

Jak widać, wystarczy jedynie kilka łatwych rozwiązań, by prysznic stał się bardziej praktyczny i designerski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here