Pomysły na prezent dla amatora suszu konopnego

0
589
Pomysły na prezent dla amatora suszu konopnego

Coraz więcej osób w naszym kraju staje się użytkownikami suszu konopnego CBD. Zalety jego przyjmowania są rozmaite, o czym z łatwością możesz się samemu przekonać. Jeśli wśród Twoich bliskich lub przyjaciół znajduje się amator suszu konopnego, wówczas dobrym pomysłem na prezent może okazać się gadżet tematyczny. Poniżej dokonujemy przeglądu najchętniej wybieranych akcesoriów dla palaczy suszu CBD. Podpowiadamy, jakie pomysły na prezent warto wziąć pod uwagę oraz jakie produkty mogą sprawić wyjątkową uciechę amatorowi suszu CBD.

Akcesoria pomocne w skręcaniu jointów 

Skręcanie jointów to nie lada zadanie. Wielu palaczy suszu CBD opanowało tę umiejętność w stopniu mistrzowskim. Jeśli pragniesz przygotować prezent dla osoby wprawionej w skręcanie jointów, wówczas dobrym pomysłem może okazać się zestaw różnych bletek smakowych. Znajdziesz także bletki o różnych rozmiarach oraz wykonane z różnych gatunków papieru. 

Do skręcania jointów niezwykle pomocne są filtry węglowe, które pochłaniają substancje smoliste i inne szkodliwe składniki obecne w powstającym dymie. Filtry możesz kupić w opakowaniach zbiorczych, zawierających po kilkadziesiąt sztuk. W ich wyborze warto kierować się rozmiarem (określającym średnicę danego filtra) oraz kolorem. Najciekawiej wypadają opakowania zawierające filtry w różnych kolorach. 

Popielniczka z tematycznym nadrukiem to również wybór warty rozważenia. Popielniczka powinna znajdować się na wyposażeniu każdego palacza, któremu na wygodnym i komfortowym paleniu skrętów. Dostępne popielniczki mogą być wykonane ze szkła, metalu lub innych stosunkowo wytrzymałych materiałów. Warto podkreślić, że znajdziesz zarówno produkty z nadrukami bezpośrednio odnoszącymi się do tematu konopi i marihuany, jak i prezentujące motywy popkulturowe lub humorystyczne.

Sprawna organizacja i przechowywanie asortymentu konopnego

Każdy użytkownik suszu konopnego powinien być wyposażony w przedmioty pomocne w jego przechowywaniu. Do takich należą różnego typu opakowania, pudełka, słoiki i inne formy pojemników. Warto rozważyć zakup specjalnego pojemnika bezzapachowego, który pozwala na bezpieczne i bezproblemowe przechowywanie suszu konopnego, bez obaw o możliwość jego uszkodzenia lub rozsypania. Pojemniki bezzapachowe działają w oparciu o prostych mechanizm próżni, który zatrzymuje wszelkie zapachy wewnątrz. Również szkodliwe czynniki zewnętrzne – takie jak choćby wilgoć – nie będą miały wpływu na jakość suszu przechowywanego w środku pojemnika. 

Polecamy też zakup zapalniczki dedykowanej dla palaczy suszu. Do takich urządzeń należą clippery oraz inne modele zapalniczek żarowych. Są niezwykle pomocne w czasie odpalania skręta na świeżym powietrzu, w warunkach intensywnego wiatru oraz wyjątkowo niskich temperatur. Można stosować je wszędzie tam, gdzie nie dadzą sobie rady konwencjonalne zapalniczki. 

Na koniec warto podkreślić, że w specjalistycznych sklepach dla palaczy znajdziesz także gotowe zestawy akcesoriów i urządzeń. Popularnym wyborem są podstawki do skręcania – niewielkich rozmiarów drewniane blaty, na których możesz przechowywać cały swój konopny asortyment, mielić susz oraz rolować jointy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here