Zabawne gadżety, śmieszne prezenty

3
1231
śmieszne prezenty
fot. pixabay.com

Czasem warto dodać naszemu życiu trochę humoru i koloru. Zabawny prezent dla chłopaka, na parapetówkę albo… dla samego siebie może nas zaskoczyć.

Gdzie kupić śmieszne gadżety do domu?

Chociaż takie prezenty na każdą okazję lub ciekawe dodatki do łazienki można znaleźć w markecie, dyskontach lub sklepach specjalizujących się w elementach wystroju wnętrz, są firmy, które zajmują się tylko szalonymi gadżetami i nieszablonowymi opakowaniami zwykłych rzeczy. Wśród obecnych na polskim rynku sprzedaży online można wymienić:

 • toys4boys.pl
 • 4gift.pl
 • mr-gadzet.pl
 • crazyshop.pl
 • ministerstwogadzetow.pl
 • pixel-shop.pl

Oglądając niektóre produkty, dochodzi się do wniosku, że samemu nie wymyśliłoby się podobnych rzeczy, dlatego najczęściej możemy sortować je w wielu różnych kategoriach wg. adresata prezentu, zainteresowań, zawodu lub wieku. Taki system bardzo ułatwia poszukiwanie tego jedynego.

Muzyczne inspiracje

Muzyka może być sposobem komunikacji, wielką pasją albo tłem codziennego życia. Gadżety ilustrujące jej elementy ukazują codzienność w nowej formie. Muzyczne gadżety z humorem mogą być prezentem do 20 zł albo wyposażeniem do Twojej kuchni.

prezenty wg hobby
fot. pixabay.com

Top 5 muzycznych gadżetów

 • łyżeczki-gitary (mr-gadzet.pl)
 • ołówki-pałeczki do perkusji (crazyshop.pl)
 • deska do krojenia – płyta winylowa (toys4boys.pl)
 • zestaw 3 pudełek – perkusja (crazyshop.pl)
 • wieszak do przedpokoju – pięciolinia z nutkami (toys4boys.pl)

Prosto z bajkowego świata

Kto powiedział, że tylko dzieci mogą mieć pokoje ozdobione bohaterami ze swoich ulubionych bajek. Niezwykle przedmioty codziennego użytku dorosłych maniaków magii czy superbohaterów mają nieco bardziej żartobliwy lub subtelny charakter, ale potrafią poprawić humor w najbardziej pochmurny dzień. Jeśli dobrze znamy daną osobę, możemy zagwarantować jej ten optymizm często niewielkim upominkiem.  Do wyboru mamy kubki, lampki na biurko, pościel i pudełka na drobiazgi, czyli tak naprawdę wszystko, czego możemy potrzebować.

Z dystansem do siebie

Śmieszne prezenty spersonalizowane będą cieszyć tylko osoby, które potrafią się śmiać ze swoich wad, wieku czy stereotypów związanych z ich zawodem lub hobby. Uważaj, komu je dajesz, ale możesz być pewien, że właściwy adresat będzie wielokrotnie pokazywał otrzymany drobiazg i powtarzał kawał z nim związany. Być może w waszym gronie zostanie na lata.

prezenty wg zawodu
fot. pixabay.com

Prezenty dla zawodowców

 • Dla programisty/informatyka – poduszka na nerwy w kształcie klawisza Enter (działa jako prawdziwy przycisk, na USB) od ministerstwogadzetow.pl
 • Dla nauczyciela torba na „nauczycielskie manatki” z crazyshop.pl
 • Dla złotej rączki – multitool/młotek z napisem „Jeśli tego nie naprawię, to nikt tego nie zrobi”
 • Dla chemika – zestaw kieliszków w kształcie kolorowych probówek lub zlewek i kolb. Chemia jeszcze nigdy nie była tak przyjemna.

Młodzi inaczej

Naśmiewanie się z własnych upływających lat to już klasyk, ale wciąż bawi, jeśli tylko nieco odświeżymy formę tych żartów. Mimo humoru takie prezenty mogą też być praktyczne.

Prezent na 18-stkę

Z okazji wkroczenia w świat dorosłych prezenty mają zwykle związek z alkoholem.  Dobrym wyborem może okazać się własny komplet odpowiednio powiększonych lub oznaczonych w zabawny sposób kieliszków np. „Nadrabiam 18 lat życia”. Większość rówieśników także zbliża się do tej wyjątkowej rocznicy, więc w najbliższym czasie z pewnością będzie co świętować. Na sam dzień imprezy przydać się może alkohol. Dowolność rodzajów jest ogromna, a co gdyby ozdobiony był spersonalizowana etykietą np. Z nosaczem? Ta pierwsza legalna butelka na długo pozostałaby w pamięci jubilata.

Z dedykacją z okazji 30.,40. i kolejnych urodzin

Każda kolejna ukończona dekada jest zwykle powodem do żartów z własnej starości. Dlatego wiele gadżetów możemy zamówić z napisem „Stary, ale jary”, „Dobry rocznik” albo „Ja się nie starzeję, ja dojrzewam”. Subtelniejszą wersją może być skórzany portfel albo piórnik z wypalonym rokiem urodzenia. Idea prezentu jest wtedy taka sama, ale tylko dla wtajemniczonych.

 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here