Wyjątkowe kalendarze 2021– nowy rok pełen niespodzianek

1
1042
wyjątkowe kalendarze 2021
fot. pixabay.com

Wraz z nadejściem nowego roku w sklepach pojawia się zatrzęsienie kalendarzy. Co zrobić, by czas płynął trochę wolniej, gdy tego chcemy i jak znów nie zapomnieć o ważnych datach? Podpowiadamy jaki kalendarz wybrać, aby każdy dzień był przemyślany i niezwykły.

Kalendarze motywacyjne – pasja każdego dnia

Na początku roku nie brakuje nam odważnych postanowień na każdy dzień, czy nawet godzinę, z tych 365 dni do wykorzystania. Żeby chociaż część z nich okazała się prawdą, warto zainwestować w kalendarz, który choć trochę przypilnuje naszego harmonogramu i zachęci do treningu, edukacji czy samokontroli. Wybór pozycji zależy od tego, co chcesz osiągnąć i z pewnością nie wymienimy wszystkich możliwości

  • Kalendarz z przepisami na każdy dzień lub co miesiąc, abyś mógł powoli uczyć się nowych potraw. W kuchni pięknie będzie się prezentować choćby ten z Decormint. Barwne grafiki będą budzić lepiej niż poranna kawa.
  • Kalendarz pełen informacji przypilnuje zdrowego i ekologicznego tryb życia przypominając o okresach sadzenia, czy podpowiadając jakie potrawy przygotujemy z sezonowych produktów i krok po kroku wprowadzi w życie zgodne z naturą. Przykład: Planer na dobry rok od Gaj
  • Dla sportowców, miłośników aktywnego trybu życia oraz tych, którzy postanowili schudnąć w tym roku, przyda się kalendarz, który ułatwi śledzenie postępów, zarówno na wadze, jak i na siłowni. Zajrzyj na planertreningowy.pl lub na ogarniamsie.pl po ich fitness planery w bardziej subtelnych, kobiecych wydaniach.
motywacyjne kalendarze
fot. pixabay.com

Zamiast psychoterapii – kalendarz

Coaching i samorozwój to tak modny i z pewnością ogromnie potrzebny temat, że jak grzyby po deszczu pojawiają się kalendarze, które mają krok po kroku kierować nas w stronę pozytywnych zmian, silniejszej psychiki, samoakceptacji i pewności siebie. Zorganizuj domowy budżet, naucz się asertywności, albo zdobądź się na zawodowy sukces, dzięki kalendarzom. Spośród wielu interesujących pozycji wybraliśmy te warte uwagi.

  • Dziennik „Reguła 5 sekund” Mel Robbins, Galaktyka
  • „(Nie)Doskonały Planner” Szymon Reich, Qoqos Planer
  • „Rok Uważnego Życia” Jocelyn De Kwa, Creative Flow
  • „Rok Pełen Inspiracji” Regina Brett, Insignis Media

Kreatywne kalendarze – dla tych, którym zawsze brakuje kartki

Tą osoby, które w swoich planerach zapisane mają wszystkie marginesy. Brakuje im miejsca na to, by pomieścić w nich wszystkie swoje plany, inspiracje i pomysły na kolejne dni. Dla tych, który czują się dobrze w notowaniu mamy specjalnie przygotowane kalendarze kreatywne. Mogą mieć różnorodną formę. Ważne jest w nich to, że autorzy pomyśleli o użytkownikach, którzy potrzebują nadać im w pełni osobisty charakter. Możesz sprawić sobie taki spersonalizowany prezent, aby dobrze zacząć rok.

kalendarze planery kreatywne
fot. pixabay.com

Pięknym przykładem takich kalendarzy są te oferowane przez Ogarniamsie.pl. Zostały stworzone z przekonaniem, że kalendarz jest dla użytkownika, a nie odwrotnie. Znajdziesz tam kalendarze książkowe, wiszące, stojące, a nawet jako podkładki na biurko. To wszystko daje Ci zbyt mało wolności twórczej? Na stronie kupisz też planer w formie organizera z wkładami różnego rodzaju. Możesz je wkładać i wyjmować wg uznania i aktualnych potrzeb. To dobre rozwiązanie na nieco bałaganiarskie dusze i niecodzienny styl życia. Wszystkie te kalendarze kupisz online, korzystając z czytelnej strony internetowej.

Dla uśmiechu i wspomnień – rodzinne kalendarze

Kalendarz na ścianie może być okazją do przypomnienia sobie miłych chwil z najbliższymi lub po prostu ich twarzy, jeśli są daleko. To też doskonały pomysł na spersonalizowany prezent. Wiele firm zajmuje się przygotowaniem takich upominków na każdą okazję. Od typu kalendarza zależy, jak dużą ilość zdjęć pomieści. Mogą być inne na każdy miesiąc w roku, lub stałe. Wtedy odrywamy tylko kolejne kartki z oznaczeniem dni. Taki kalendarz może przy okazji przypominać o ważnych datach, jeśli rozsądnie go zaprojektujemy np. zdjęcia ze ślubu czy tuż po narodzinach dziecka w miesiącach odpowiadających rocznicy i urodzinom.

Nie mniej potrzebnym i modnym dodatkiem do domu kalendarze urodzinowe. Mogą wyglądać różnie, ale pełnią tę samą funkcję. Zapisane na nich daty rodzinnych uroczystości (imienin, urodzin, rocznic itp.) sprawią, że nikt nie zapomni o złożeniu życzeń, a przez ich widoczną ilość w danym miesiącu łatwiej zaplanować zakup prezentów.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here